Volcano Complex Praha je jedinečný luxusní hotel ležící na kraji pražského Prokopského údolí, v příznačně pojmenované ulici K Sopce.

Jakmile Volcano Complex poprvé spatříte, hned pochopíte, že jde opravdu o jedinečný hotel. Moderní architektura je stylově zasazená do okolní přírody, která tomuto místu dává jedinečnou atmosféru. Stačí udělat pouze pár kroků a doslova za dvě minuty jste uprostřed přírody.

Pro ty z Vás, kteří naopak vyhledávají vybavené moderní hotely, je ve Volcano k dispozici prvotřídní fitness a wellness. V plně vybavené posilovně nechybí běžecké pásy, rotopedy, ale i ty nejmodernější stroje společnosti Technogym.

Samotnou kapitolou je pak wellness, kde naleznete finskou saunu, parní komoru, whirlpool, tepidárium, nebo relaxační lehátka na venkovní terase. Obzvláště po setmění je relaxace v těchto prostorách velmi uklidňující.

Třešničkou na pomyslném dortu jsou pokoje pro hotelové hosty. Když si vyberte z řady DeLuxe zcela jistě Vás okouzlí volně stojící designová vana, velký prosklený sprchový kout a kvalitní technické vybavení. Ostatně vybavení pokojů a s nimi spojené služby si můžete prohlédnout na stránkách Volcano Complex Praha.

Ruku v ruce s kvalitním ubytování a službami by měla jít také gastronomie. A ani zde tomu není jinak. Restaurace, stylově nazvaná Grill House, Vám kromě všech druhů těch nejlepší steaků z plemene ANGUS, nabízí také bezmasé pokrmy a těstoviny.

Během letních měsíců a teplých dní můžete také využít příjemné venkovní posezení s barem.

Nesmíme opomenout poznamenat, že kromě restaurace, které je samozřejmě přístupná všem návštěvníkům, se může každý z Vás stát členem Volcano Health Club a využívat tak zdejších služeb.

Závěrem nám dovolte poděkovat Volcano Complex Praha za možnost zpracování reportáže a Vy se určitě podívejte na FACEBOOK.COM/VolcanoComplex, nebo přímo na www.volcanocomplex.cz a věřte, že toto místo zcela jistě stojí za návštěvu !!

 

FOTOGALERIE: