iphoneconceptimage

Na jednom se většina novinářů shodne. iPhone 8 bude REVOLUČNÍ! Nahrává tomu i skutečnost, že iP 7 byl „jakýmsi lepším upgradem předchozího modelu“. Nechápejte tuto frázi nějak špatně, ale původní zprávy mluvili o bezkontaktním nabíjení, novém displeji nebo dokonce miniprojektoru. Ale nic z toho iPhone 7 nedostal.

iphone-8-wireless-charging-fb

Právě bezkontaktní nabíjení má být jednou z novinek u iPhone 8! Tuto technologii půjde použít díky další novince, kterou má osmička nabídnout, a tou je celoskleněné tělo. Nový model by již neměl obsahovat žádný hliníkový skelet, ale pouze sklo, plast a minimum zušlechtěných kovů.

lhr669a46_iphone8concept_10

Použití nových materiálu umožní instalaci nového displeje, který by měl (minimálně) zakrývat celou přední plochu displeje (možná bude zasahovat i na strany telefonu). Touto změnou přijde iPhone o typické tlačítko HOME.  Již bude pouze na displeji a nebude se mačkat.

iphone-8-koncept-3

Společně s iPhone 8 dorazí minimálně jeden další model: iPhone 8 Plus. Spekuluje se ale i o levnější variantě, která by měla Applu získat další zákazníky. iP 8 by se tak měl stát nejprodávanějším iPhonem v historii značky.

iphone-8-curved-oled-concept-2

Naše informace pochází od Ming-Chi Kuo, který patří mezi odborníky na produkty Apple. Je tedy dosti pravděpodobné, že se opravu můžeme těšit na převratný model.

via: Ming-Chi Kuo, foto: unknowen