40 501 návštěvníků při vstupu do areálu Psychiatrické nemocnice v Praze Bohnicích spatřili jednu z ikon letošních Legend, a jak už asi správně tušíte, jednalo se o jedinečnou Pagani Huayra, o které jsme Vás informovali o jednom z předešlých článků.

Dalším lákadlem byla expozice Lamborghini, které na Legendách 2017 reprezentovalo 1 z 20 vyrobených modelů Centenario. Účast tohoto modelu je velmi ceněna také proto, že první Centenario dorazilo např. na půdu spojených států amerických teprve koncem měsíce května!

Hlavní pozornost si ale bezesporu zasloužila expozice Mercedes-Benz Česká republika, která zde slavila 50. let divize Mercedes-AMG! A jak tomu u oslav bývá,návštěvníci si mohli prohlédnout to nejlepší, co AMG nabízí. Od legendární „červené svině“, která celou historii této značky nastartovala, až po aktuálně nejlepší „kladivo“ Mercedes-AMG GT R!

Pro ty návštěvníky, kteří mají raději luxusní SUV zde byl přistaven Mercedes-Maybach G 650 Landaulet. O tomto voze pro Vás připravujeme jedinečnou reportáž, kde si díky našemu kolegovi Samovi (Cossie670) budete moci podívat přímo do interieru!

Samozřejmostí byla také účast legendární automobilky Ferrari, které zde představila například F12 TDF, nebo McLaren Praha.

Dívat se bylo opravdu na co a vy si už jen vychutnejte naší fotogalerii.

Fotografie za Luxury News & lifestyle –  Auta v Praze(Cars in Prague), úvodní snímek: Cossie670