V naší první reportáži Vás vezmeme do malé obce Kvilda v šumavských lesích, kde naleznete jeden z nejvyhlášenějších hotelů v širokém okolí. Řeč je o Hotel Šumava Inn, který svojí architekturou perfektně zapadá do zdejšího urbanismu malebné vesničky Kvilda.

Součástí hotelu je také vyhlášená regionální kuchyně, ve které si můžete pochutnat na jídlech ze zdejších lesů, farem i zahrad. Na své si zde přijde úplně každý. Nezáleží, zda se zastavíte pouze na odpolední kávu, zákusek, nebo oběd, vždy Vás Šumava Inn něčím překvapí.

My jsme si při naší první zastávce objednali ovocný čaj a lívance s borůvkami. Těm z Vás, kteří nás sledují na INSTAGRAMu už asi nemusíme říkat, že nás první návštěva tak nadchla, že jsme se za několik hodin vrátili i na večeři. A věřte, že jsme udělali správně!

Jídlo bylo precisně naservírováno, obsluha profesionální a atmosféra v restauraci úžasná.

Jelikož jsme v hotelu měli ubytovány známe, mohli jsme si prohlédnout i část interiéru hotelu. Ten se nese ve stejném duchu jako jeho exteriér. Naleznete zde typické dřevěné stropy, lovecké trofeje a tomu odpovídající nábytek. Samozřejmě záleží na vkusu každého z Vás, zda preferujete moderní vybavení, nebo raději zmíněný dobový nábytek, nás ale interiér velice zaujal! A doufáme, že tuto reportáž budeme moci brzy doplnit o profesionální snímky z celého hotelu.