Hotel se nachází v centru hlavního města, na pomezí mezi historickou Malou Stranou a Prahou 5. Jedinečnému místu odpovídá a interiér hotelu, který Vás zaujme již při vstupu do recepce, která přímo sousedí s anglickou knihovnou. Ta přímo láká k večernímu posezení u sklenky dobrého vína, nebo pohodovému večeru u krbu.

Příjemný design, s nádechem historie, se nese i do restaurace s příznačným názvem „Golden Times“. Ta se nachází v podzemí hotelu a dává tak vyniknout historické zděné klenbě, která je perfektně sladěna s vybavením restaurace.

Golden Times nabízí jak moderní kuchyni, tak i typická česká jídla. Nejvyhlášenějším pokrmem je zde typická česká kachna s knedlíkem a zelím. A věřte, že chutná opravdu skvěle!

Celý hotel je nekuřácký a plně klimatizovaný. Třicet-tři pokojů nabízí možnost ubytování jak pro rodiny s dětmi, tak i mladé páry.

Samotnou perlou hotelu je jeho střešní terasa s přímým výhledem na Pražský hrad.

Jedinečnost tohoto místa si nejlépe vychutnáte během teplých letních večerů. Stačí se zaposlouchat do pohodové hudby, která na terase příjemně hraje, a zapomenout na všechny starosti.

Závěrem nám dovolte poděkovat Hotel Julian **** za pozvání. Vám ostatním zcela jistě doporučujeme, aby jste toto jedinečné místo navštívili, nebudete litovat! A nezapomeňte sledovat náš nový projekt instagram.com/bestczechhotels, který je nyní součástí Luxury News & lifestyle!

FOTOGALERIE: