Hergetova Cihelna leží na břehu řeky Vltavy s přímým výhledem na Karlův most. Už tyto dvě indicie napovídají, že půjde o opravdu jedinečné místo.

Při vstupu do interiéru restaurace Vás zaujme jedinečná architektura, kterou doplňuje stylový nábytek. Ať už navštívíte restauraci v nočních hodinách, kdy naplno oceníte skvělé nasvícení interiéru, nebo naopak při denní světle, vždy budete ohromeni. Pomyslnou „třešničkou na dortu“ je výhled na zmíněný Karlův most, který si můžete vychutnat přímo od jednoho z několika stolů umístěných přímo u oken, nebo z terasy restaurace.

Ale nyní již k samotnému jídlu, které bylo jedním slovem ZNAMENITÉ !! Šéfkuchař Vojtěch Václavík si pro nás připravil moderní variaci klasických pokrmů, jako je kachna, matesy, nebo svíčková. Ovšem, nenechte se zmást, na talíři byste marně hledali „svíčkovou se šesti“, nebo čtvrtinu kachny.

Například zmíněná „kachna“ byla podávána jako kachní konfit pečený v sádle obalený ve filotěstě a osmažený do podoby křehkých taštiček, které se servírují se švestkovou omáčkou a červeným zelím.

Určitě Vás nechceme zatěžovat podobným popisem u každého chodu, takže se podívejte na fotografie a zcela jistě Cihelnu navštivte. Nebudete litovat !!

Závěrem si ještě v několika snímcích prohlédněte stylový interiér restaurace.

Další informaci o Hergetově Cihelně naleznete na stránkách společnosti Kampa Group, která je majitelem restaurace.