Společnost GoPro představila svůj úplně první dron, jmenuje se KARMA a je revoluční!

14361370_10154108669346919_2100210880644997561_o

Jak už jsem u GoPro zvyklí, nejedná se jen tak o obyčejný dron, ale o velmi promyšlenou kolekci, která z Vás udělá téměř profesionální kameramany.

 

karma-drone-main

Společnost totiž nenabízí pouze dron, ale také „stabilizovaný monopod“. Z dronu je totiž možné, velmi snadno, odmontovat část, která drží kameru a stará se o stabilizaci obrazu. Tuto komponentu poté snadno připojíte do monopodu (rukojeti) ve které je zabudována baterie a rázem máte další zařízení. A právě zde GoPro poráží konkurenci, která takto univerzální zařízení nevyrábí.

features-detail-grip_v2

Aby toho ale nebylo málo, Karma má i velmi neobvyklý ovladač, který obsahuje i kvalitní lcd monitor (konkurence jej nemá). A jelikož lze ovladač velmi snadno uzavřít, majitelé se nemusí obávat, že monitor poškodí.

features-detail-controller-back_v2

V GoPro ale mysleli i na přenos dronu a jeho příslušenství. Součástí balení je i speciální odolný „baťoh“ do kterého se dá veškeré zařízení uložit.

included-karma-case_v3

Určitě doporučujeme shlédnout přiložená videa, ve kterých se o zařízení KARMA dozvíte vše potřebné.

KARMA

KARMA GRIP

Za zmínku určitě stojí, že nový dron je přizpůsoben pro instalaci kamery GoPro Hero 4 Black + Silve a také nové Hero 5 Black, která byla představena společně se zařízením Karma. O té ale zase příště.