Rolls-Royce Phantom, slovní spojení, které už desetiletí znamená naprostý luxus, jedinečnost a majestátnost. Je nám proto velkou ctí, že Vám díky naším partnerům z Rolls-Royce Motor Cars Prague, můžeme přinést tuto exkluzivní fotogalerii nového KRÁLE světa automobilů!

Hned při prvním pohledu zjistíte, že nový Phantom není vůz, kterému by mohl kdokoliv konkurovat. Jeho jedinečný styl dává každému jasně vědět, že „Král je pouze jeden“!

Vše pak podtrhuje velikost vozu, kterou si uvědomíte teprve, když Phantom spatříte na vlastní oči a celý si jej můžete obejít. Délka 5762 mm (prodloužená verze EWB dokonce 5982 mm) a šířka 2018 mm je jasným důkazem majestátnosti nového Rolls-Royce Phantom.

To nejlepší Vás čeká teprve až otevřete dveře vozu a vstoupíte do nejtiššího automobilového interiéru světa!

S naprostým luxusem se však setkáte na zadních sedadlech vozu, kde Vás po usednutí obklopí ty nejluxusnější materiály, které si umíte představit. A jak říkají naši přátelé z Rolls-Royce Motor Cars Prague: „Zde sedají ti, kteří hýbou světem“!

Se stejně kvalitními materiály se setkáte i na předních sedadlech vozu. Ale zde většinu majitelů modelů Phantom nikdy nespatříte.

Stejně jedinečný, jako vůz samotný, je i jeho klíč. I zde se automobilka drží jednoduchého, ale jedinnečného designu.

Závěrem, ještě jednou, děkujeme Rolls-Royce Motor Cars Prague za možnost pořídit tyto jedinečné snímky, a zároveň kolegovi Pavlovi (Primous Photography & Video Creation) za nafocení vozu!

FOTOGALERIE: