Areál společnosti Boxxbike se nachází u hranic bývalého vojenského prostoru Brdy a je tak ideálním místem, jak pro relaxaci, tak i adrenalinové využití. A právě na ty z Vás, kteří hledají kombinaci těchto dvou faktorů Boxxbike cílí. Elektrokola s úžasným výkonem zvednou ze sedla opravdu každého. A věřte, že se nejedná pouze o slovní obrat, v nejvýkonnějším režimu (který doporučujeme pouze velmi dobrým jezdcům) budete muset na elektrokole stát, aby jste zvládali korigovat jeho ohromnou sílu a chuť zakusovat se do těch největších překážek, které Vám kopce v brdských lesích nabídnou.

Před samotným odjezdem Vás kluci z Boxxbike obléknou do páteřového chrániče, helmy a rukavic. Následuje seznámení s kolem, jeho jízdními režimy a první zkušební jízda „okolo stromu“, přímo v areálu. Hned při nasednutí poznáte „s kým máte tu čest“. Zátah elektrokola je úžasný, brzdy fenomenální a asi nejlepší je to úžasné ticho, které Vás bude celou cestu provázet. Aby si každý jízdu co nejlépe užil, bude Vás na cestě doprovázet průvodce přímo z Boxxbike.

Kluci okolní přírodu velmi dobře znají, takže dokáží najít cestu opravdu pro každého. Záleží pouze na Vás, zda pojedete pohodovou jízdu a chcete si prohlédnout krajinu, nebo zda zvolíte ten nejtěžší možný terén, do kterého si občas netroufnou ani jezdci na krosových motorkách. I v tom nejtěžším terénu má kolo dojezd 60 kilometrů (na prašných cestách je dojezd až 100 km) a rychlost, jakou Vás požene do kopců, zcela jistě ohromí každého.

My jsme výběr trasy nechali na našem průvodci, a než jsem se rozkoukali, vyjeli jsme na nejvyšší kopec v okolí (vrch Třemešný). Zde si nejlépe uvědomíte onu zmiňovanou sílu, kterou elektrokola disponují. Kolem cyklistů, na těch nejlepších horských kolech, jsme projeli s lehkostí a tichostí, která fascinovala nejen nás, ale i ty, kteří s vypětím všech sil zdolávali stejný kopec.

Po zdolání svahu, musí přijít sjezd. Zde velmi oceníte mohutné odpružení celého kola a účinnost brzd. Velmi zajímavé je brzdění zadního kola, které nezajišťují kotoučové brzdy, ale rekuperace energie přímo z motoru (brzdíte a vlastně vyrábíte energii, která se ukládá zpět do baterie). Brzdění obou kol je velmi efektní, takže když „na to šlápnete“, kolo opravdu rychle brzdí, takže opatrně!

Po náročném sjezdu následovala, velmi svižná, jízda polními cestami ke zdejšímu občerstvení, kde kola opět vzbudila pozornost. Ostatně jako všude, kde projíždějí, nebo se zastaví. Velmi vtipná byla pak jízda přes vesnici, ve které jsme potkali dva jezdce na Babetách. Tehdy si uvědomíte, že kola nejsou jen skvělou „hračkou“, ale také úžasným technologickým dílem.

Závěrem bychom chtěli z celého srdce poděkovat Danovi (náš průvodce) a Petrovi (jeden z majitelů a otec myšlenky), za skvěle strávený den! Vám ostatním můžeme kola určitě doporučit a věřte, že 1500 Kč za 3 hodiny plné zážitků opravdu stojí!

Pro jakékoliv dotazy navštivte web: www.boxxbike.com, facebook Boxxbike, nebo si rovnou rezervujte jízdy: ZDE.

Závěrem nesmíme zapomenout na vizualizaci nové budou, která bude otevřena v příštím roce, a návštěvníci zde naleznou, nejen možnost ubytování s příjemným posezením u soukromého rybníčku, ale také zážitkovou gastronomii, kterou pro ně připraví David (spolumajitel Boxxbike). Takže jestli nevíte, kde uspořádat firemní akci, nebo kam vyrazit na sportovní dovolenou, nyní máte určitě důvod k přemýšlení.

Ještě jednou, díky BOXXBIKE! A držíme palce, ať Vám vše vyjde, jak si plánujete.

 

VIDEO