Na ploše 710 000 m2 ve městě Cupertino, Kalifornie se rozkládá Apple Park, jehož dominantní součástí je budova kruhového tvaru s průměrem 464 metrů s názvem Apple Campus 2. V tomto objektu bude od roku 2018 pracovat 12 000 zaměstnanců společnosti Apple !!

80% celého areálu je vyčleněno pro zeleň, která je speciálně vybrána pro suché kalifornské klima. Jelikož je celý areál navrhován s ohledem na životní prostření, jsou veškeré střechy Campusu a přilehlých garáží pokryty fotovoltaickými články, které budou výrazně snižovat energetickou náročnost celého areálu. Součástí zmíněného parku je Steve Jobs Theatre, místo pro 1000 hostů, které bude Apple používat pro prezentaci nových produktů, rozsáhlé odpočinkové prostory, posilovny, restaurace, kavárny, apod. Celý prostor je koncipován tak, aby se zaměstnanci v práci cítili co nejlépe a mohli zde nejen pracovat, ale také relaxovat. Přesvědčte se sami, zda byste v Apple Parku chtěli pracovat.

Aktuálně je stavba téměř před dokončením, probíhají závěrečné úpravy terénu, výsadba zbylých stromu a nábor zaměstnanců pro správu areálu.