Dům o ploše přes 3000 metrů čtverečních má dvě nadzemní podlaží, párty terasu na celé střeše,  tři bazény, dva výtahy, podzemní garáže a mnoho dalšího.

Interieru dominují ty nejdražší doplňky, které Vás mohou napadnout. Například obří socha foťáku Laica za 1 000 000 dolarů, schodiště ze skla a chromu za 2 000 000 dolarů, čtyři bowlingové dráhy s koulemi ze stříbra, nebo bar na sladkosti za 150 000 dolarů.

Motoristické fanoušky pak zaujme „výstavní“ prostor pro tři vozy Spyker, Pagani a starý Mercedes 540 K Special Roadster přímo uvnitř domu! Mimochodem, vozy jsou v ceně domu! Stejně jako Rolls-Royce Dawn, Bugatti Veyron Grand Sport, Bentley Continental GT Convertible, Ferrari 488 Spyder, Lamborghini Gallardo Spyder a nebo Ariel Atom !!

O vrtulníku na střeše domu se budete muset ještě pobavit s majitelem, ten v popisu není.

Vrátíme-li se zpět k domu, ve kterém je 12 ložnic a stejný počet koupelen, 6 barů, kino pro 30 osob s plně elektrickými sedačkami, nebo největší televizí, která kdy byla v americké domácnosti namontována, zjistíme, že u domu není žádná zahrada, celý pozemek je zastaven. Z toho důvodu jsou veškeré relaxační plochy přesunuty na střechy objektu.

V případě, že by Vás pohled z těchto krásných teras omrzel, můžete vysunout obří venkovní televizi (uvidíte ve videu) a sledovat filmy.

VIDEO: