Vozy automobilky Rolls-Royce jsou výkladní skříní luxusu a elegance. Když je poprvé spatříte, nebo můžete usednout do jejich interiéru, zůstanete ohromeni majestátností a krásou. V případě, že máte takové štěstí a zúčastníte se představení nové modelové edice této značky, pochopíte, že Rolls-Royce není jen auto, je to životní styl, který nezná slova jako NEÚSPĚCH, nebo NEMOŽNÉ.

A právě díky spolupráci s Rolls-Royce Motor Cars Prague Vám můžeme všechny tyto zážitky zprostředkovávat.

Z Vašich reakcí víme, že Vás tyto reportáže zajímají, a proto přinášíme další fotogalerii z pražského showroomu Rolls-Royce, kde nyní vystavují dva modely DAWN. Vyfotit je tentokrát vyrazil náš kolega Pavel (koukněte i na jeho facebook).

Nyní ale už zpět k samotným fotografiím. Při tomto focení jsme se zaměřili na to nejdůležitější, co dělá Rolls tím čím je, a to jsou detaily! Právě jejich zpracování, které probíhá výhradně ručně, je ukázkou zručnosti a jedinečnosti těchto vozů. Máte tak jistotu, že každý vůz je originál.

Nyní se nenechte rušit a prohlédněte si naší fotogalerii, která zachycuje preciznost zpracování vozů, jejichž pořizovací cena se rovná hodnotě rodinných domů.

       

Mistrovským dílem je i plátěná střecha vozu, která při nasazení zcela eliminuje hluk proudění vzduchu kolem vozu. V interiéru pak nepoznáte, zda sedíte ve voze s pevnou, nebo plátěnou střechou!

Druhý z focených vozů DAWN (v barvě Turchese) míří hlavně na zákazníky, kteří mají raději odvážnější barevné kombinace.

Děkujeme Rolls-Royce Motor Cars Prague za příležitost a kolegovi Pavlovi za pěkné fotografie.